21 Aralık 2013

Akbank Habersiz Sigorta Parası Kesiyor!

Kredi kartımdan düzenli olarak 2 yıldır haberim olmadan sigorta parası kesiliyor. Tarafımdan aldıkları bir onay yok. Varsa bana dinletin diyorum. Cevap yok. Aksigortayı arıyorum beni Akbank'a yönlendiriyor.


Akbankı arıyorum ak sigortaya yönlendiriyor. Bankaya gidiyorum Akbank müşteri hizmetlerine yönlendiriyor. Benim parasını ödediğim şeyi iptal edebilmem için 21.05.2014 ve 21.03.2014'ü beklemem gerektiğini söylüyorlar. Bunun haklı bir yanı yok elimden geldiği kadar bu haksızlığı her yere şikayet edeceğim.


Akbank'ın kurumsal kimliğine yakışmayan bu hareketi kınıyorum. Tarafıma paramı iadesi istiyorum. Eğer buradan da sesimi duyuramazsam hukuk yoluyla konuşacağım.

Hatice 89 Okunma

Cevaplar

  • Hatice26 Aralık 2013

    Şikayetvar.com' da kendi adıma bir hesabım olmadığı için kızımın hesabından mail attım. En kısa sürede cevabınızı bekliyorum. Meryem ÇELİK

  • Akbank Temsilcisi21 Aralık 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön