31 Mayıs 2014

Akbank Habersiz Kapkaç Sigortası Yapmış

Akbank kredi kartı bilgilerimi kullanarak benden habersiz bir şekilde ya da beni çok düşündüğünden benim adıma karar vererek aylık 4 tl taksitle 12 ay vadeli 48 tl tutarında kapkaç sigortası yaptırmış. (Kapkaç olması düşündürüyor) Ben bu kesintileri 8 ay sonra fark ettim. Müşteri hizmetlerini aradığımda bankaya gidin dediler. Bankaya gidince müşteri hizmetlerini arayın dediler. Bende tam arada bir yerde tekrar müşteri hizmetlerini arayarak sakince durumu anlattım. Bana 16tl iade edip kartımdan halen 4tl ve yine kesmeye devam ettiler. Akbank sahibi arkadaş, paraya ihtiyacın varsa açık açık söyle de 50tl verelim, kapkaç yapmak pardon kapkaç sigortası yapmak ne oluyor?

Mevlüt 766 Okunma

Cevaplar

 • Mevlüt02 Temmuz 2014

  Akbanktan hizmet almak isteyen arkadaşlar bu değerlendirmeyi umarım görür. Bu banka müşterinin haberi ve onayı olmadan onun adına sigorta yapıp sonrasında kredi kartından otomatik çeken bir bankadır. Ben bu para için zamanında sizden almış olduğum kredi'nin evrakları için, hesabımdan kesmiş olduğunuz tüm aidatlar için sizi mahkemeye vereceğim.

 • Mevlüt21 Haziran 2014

  Daha dönüş yapmadılar. yapamadılar. Saygıdeğer pek kıymetli Müşteri Şikayet Yönetimi, sizi kime şikayet etmeli ?

 • Mevlüt14 Haziran 2014

  15 gün oldu daha geri dönüş yapmadılar.

 • Akbank Temsilcisi31 Mayıs 2014

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön