01 Mayıs 2013 #1773120

Akbank Habersiz Hesap Yenileme ve İşletim Ücreti!

Akbankta 128***68 müşteri numarasıyla sahip olduğum hesabım, kredi kartı başvurusu talebim üzerine 2009 yılında açılmıştır. Vadesiz hesabımı kullanmadığım halde, bankacılık kanunu değiştikten sonra "bilgim olmadan" hesabım 2012'de yenilenmiş ve 3 yıl boyunca alınmayan "hesap işletim ücreti" 2012 yılı 2. dönem kesintisi olarak 50 TL lık tutar hiç bir bildirim ve gerekçe belirtilmeden hesaba "ilk kez " para girişi yapıldığı an alınmıştır.


Hakkımı hakem heyeti yoluyla talep edeceğim kesindir. Müşteri temsilcisinin belirttiği gibi "bilgim dışında, imzam olmadan" hesabım yenilenmiş ve sözleşmem değiştirilmiş.

Yasemin 26 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Değerli müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değelendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön