21 Aralık 2015

Akbank Habersiz Hesap İşletim Ücreti

Akbank müşteri hizmetleri ile yapmış olduğum görüşmelere istinaden 2015 yılı içerisinde hesap işletim ücreti almayacağını taahhüt etmesine rağmen vadesiz hesabımın kullanım bedeli olarak 19 Aralık 2015 tarihi itibariyle 60 TL hesabımdan para çekmiştir.

Bu işlem öncesinde tutar, zaman ve ne olduğu gibi konularda herhangi bir uyarı veya bilgilendirme almadığım gibi bu konuya ilişkin son verilen taahhüdün de aksine bir işlem yapıldığını görüyorum. Bu yanlışlığın düzeltilerek paramın beraberinde bir özür ile acil iadesini talep ediyorum.

Erhan 39 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi21 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön