17 Temmuz 2013

Akbank Haberim Olmadan Sigorta Yapılıyor!

Akbank A. Ş.'den almış olduğum 13. 000 TL'lik ihtiyaç kredisi için haberim ve onayım olmadan 1 yıllık sigorta poliçesi düzenlenmiş. Üstelik 1 yıllık bedel olarak 347 TL tutarında almış olduğum kredi teminatı olarak sigorta yapmak zorunda olduğumu biliyorum fakat bu sigortayı Akbank'a ait Avivasa Sigorta'dan yapmak zorunda değilim.


Y220033701 numaralı bu poliçenin iptali için Akbank yetkilileri ile telefon ile görüşmemde sözleşmede sigorta kurumu ile ilgili bir firma belirtmemesine rağmen sözlü olarak aldığım cevapta Akbank'a ait olan Avivasa'dan yapmak zorunda olduğumu belirttiler. Bu sigorta poliçesinin iptalini istiyorum.

Mehmet 42 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi17 Temmuz 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön