14 Haziran 2016

Akbank Haberim Olmadan Kredi Kartı Göndermişler

Akbank'la iş yeri maaş anlaşması yaptığı için bizlerden maaş kartı için başvuru formları doldurup imzaladık. Akbank'tan gelen görevli kredi kartı isteyip istemediğimizi sordu hayır istemiyorum dedim. 14.05.2016 kurye aradı kredi kartınız var diye hayır istemiyorum dedim. Yine bugün 13.06.2016 kurye aradı kredi kartı için hayır dedim sonra mesaj geldi kredi kartınız kullanıma açılmıştır diye. Akbank'tan şikayetçiyim, adıma izinsiz kredi kartı gönderip hayır dememe rağmen kullanıma açtığı için.

Ercan 131 Okunma

Cevaplar

  • Ercan15 Haziran 2016

    Sikayetvar.com teşekkürler.

  • Ercan15 Haziran 2016

    Bugün Akbank dan aradılar şikayetim için hatalarını dolaylı bir şekilde geçiştirecek kabul etmeselerde kartı kullanım olmadan iptal edildi. Ya böyle büyük bir banka ben kart istemedim diyorum üstüne kurye ye de hayır istemiyorum dedim diyorum karşıdan bana kartınız şongül hanım a teslim edilmiş tanıyomusun diyor yahu başka bir şey söylemeye gerek yok. . Sonra kurye yi aradım kartı şubeye bir bayan a teslim ettik dedi. Yahu ne banka işini takip ediyor ne kurye kime verdiğini görevini not yazıyor. Ben de bu kadar gereksiz bir yazı ile kafa ütülemek zorunda kalıyorum. Neyse sonuç tatlıya bağlandı sanırım.

  • Akbank Temsilcisi14 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön