Akbank Haberci Mail Yollayıp Duruyor

Gökhan Gökhan21 Eylül 02:15

Her kim benim mail adresimi bu Akbank'a verdiyse yok hesabına şu kadar para geldi, şu kadar para çektin şunu harcadın sürekli mail geliyor ve rahatsız ediyor. Akbank'ı arayıp bana mail atmayın ben sizin bankanızı bile kullanmıyorum dememe rağmen hala mail alıp duruyorum sürekli spam bildirmeme rağmen bitmiyor bu Akbank'ın mailleri yeter yeter bana mail atmayın!

  • - Görüntüleme
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Gökhan 21 Eylül 02:21

Her yere koydukları gibi burayada bot koymuşlar kendi kendine konuşuyor telefon numarası atmış ben sizin bankanızı kullanmıyorum! Anlamak mı istemiyorsunuz gelen mailler bana ait değil benim mail adresimi nereden gördün de işleme aldın?

Akbank Logo Akbank 21 Eylül 02:16

Değerli Müşterimiz, Bildiriminiz değerlendirmeye alınmış olup, sonucu hakkında bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet üzerinden bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan “Bize Ulaşın” formunu kullanabilirsiniz. Saygılarımızla Akbank

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler