07 Mayıs 2013 #1783438

Akbank Haber Vermeden Farklı Hesap Açma!

Haber vermeden Ingiltere'deki masraflarıma İngiliz Sterlini açılacağına Euro hesabı açılması.
Öncelikle İngiliz Sterlini ile alakalı masraflarımı İngiliz Sterlini olarak açılması gerekirdi. Açılmadan önce de haber verilmesi gerekirdi.


Konuyla ilgili herhangi bir bir arama yapmayıp üstüne gelen bir bilgilendirme mailimde yaptığım İngiltere'deki harcamaların Euro olduğunu iddia eden bir mail belirtmektedirler. Nasıl mı? Euro harcamalarınız Euro bir hesap açılarak masraflarını Euro hesabınızda size faturalandırılır gibi bir mesajla belirterek.


Çağrı merkezindeki eleman da yönetim zayıflığından telefonda beklemeyeceğini nasıl belirtir? Akbank bu durumda hangi ödülü hakkedebilir? Tebrik ederim

Kaan 32 Okunma

Cevaplar

  • Kaan07 Mayıs 2013

    Siz beni ve iş yerimi birer kere aradınız. Uyuduğum saaatler arasında olduğunda bana ulaşamadınız. Size geri dönüşte bulundum. geri aradığınız numaradan ve müşteri temsilcisi ile görüştüm. Tekrar geri dönüleceği belirtildi. Yarım öğlen saatleri içinde deneyiniz lütfen.

  • Akbank Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön