15 Aralık 2017
Yorum Yap
#9906007

Akbank Gram Altın Hesabı Alım Ve Satımı

Akbank gram altın hesabı açtığı zaman bize alım ve satımı Merkez Bankası'nın o anki kuruna göre yapmaktayız dedi. Gram altını bozdurduğumuz zaman Merkez Bankası Kurunun 3 lira altında bozdu. İtiraz ettik ve şikayetimizi 4442525-e yapmamız için yol gösterdiler. Bankaların yalan söyleyen personeli ve bu ciddiyetsiz kurumların denetimsizlikleri acaba örtbas mı ediliyor? Sanki bu bankalar Türkiye Devletine değil de federal bankaya bağlı emirleri yerine getirmektedir. (işlem zamanı saat 11:00-12:55. 15 Aralık 2017) Ege Üniversitesi şubesi-İzmir.

Anar Anar 1.008 Okunma

Cevaplar

  • Anar16 Aralık 2017

    Güvenilir banka değilsiniz. Çevremizdeki tanıdık insanlardan da Akbank'ın güvenilir olmadığını duyuyoruz. Bu sebepten de ilişikleri kesme kararı aldık. Bizi uğrattığınız zararın milyar katı bankanızın sahiplerinin başlarına gelsin.

  • Akbank Temsilcisi15 Aralık 2017

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler