08 Nisan 2013 #1729451

Akbank Geçmişe Dönük SMS Üyeliği Ücreti!

Daha önce bir hata yapıp Akbank sms üyeliğine geçtim ama bir gün içinde tanesi 2.99 liradan 11 tane sms gönderildi gösterilerek hesabımın yağmalanmasına tepki olarak geçen sene sms üyeliğimi iptal ettirdim görünürde kalan borçta yoktu bu üyelikten. Ancak bu senenin mart ayı içinde tekrar benden sms ücreti üyeliği bahane edilip hesabımdan para kesildiğini görünce haliyle itiraz ettim.


Bana bu borcun geçmişe dönük olduğu söylenerek itiraz edemeyeceğimi ve kuzu kuzu ödemem gerektiği kibarca söylendi! 6-7 ay öncesinden nasıl olurda borç çıkar? Üstelik her ay kartımla işlem yapan birisiyim ve ödemelerimde düzenlidir. Akbank'ın bu haksızlığını burdan dile getirip,kesilen paramın iadesini istiyorum.

İsmail 20 Okunma

Cevaplar

  • İsmail09 Nisan 2013

    evet verdiğiniz cevabı gördüm olumsuz göndermişsiniz,2.99 lira için 299 kez takla attığınız açıkca görülüyor.. 6 ay öncesinden borç çıkarıp bide üstüne üyelik ücreti diye 75 lira kesmişsiniz utanmazlar sizi.. ve yine utanmadan bu ay kutlayacağım doğumgünümü kutlamışsınız dalga geçer gibi.... yazıklar olsun,haram olsun nediyim???

  • İsmail08 Nisan 2013

    Bu standart cevabı gönderdiğinize göre herzamanki gibi bu sorunuda bir çözüme bağlamayacaksınız 5 kuruş için 5 takla atıp paranın üzerine yatacaksınız... müşteri politikanız hiç hakkaniyetli değil.... kınıyorum..

  • Akbank Temsilcisi08 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön