19 Mart 2013 #1694977

Akbank Gaziantep Şubesi Müşteri İle İlgilenmiyor!

Akbank kredi kartımı iki ay önce kaybetmiştim üzerinden iki ay geçti bir türlü hala teslim edilmedi. En son kartımı şubeye yönlendirdiler. Kartın gelip gelmediğini sormak için şubeye gittik, bireyselden numara almamız gerektiğini söylediler. Numara aldık fakat bir saat boyunca bekledik. yapılacak tek işlem de kartın gelip gelmediğini sorgulamak!


Bir saat dolunca da bizim numaramız yanmadı bir üst numara yandı. sorduğumuz zaman verilen cevap sizin numaranız alt kata verilmiş alt katta yanacak. alt katta tek çalışan var ve o da gününü doldurmak için bir saat boyunca tek müşteri ile ilgilendi. ve sonunda mesai bitti bizde 1, 5 saat boşuna beklemiş olduk. bu ilgisiz ve sorumsuz tavır bizi son derece rahatsız etti!

Sümeyye 41 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi19 Mart 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön