21 Haziran 2016

Akbank Free Kart Mağduriyeti ve Saygısız Müşteri Hizmetleri

2 Haziran tarihinde Axess\'in sitesinden Axess Free kartım ile ramazan kampanyasına katılmak için telefonumu yazarak kampanyaya katıldım ve tarafıma kaydoldun şeklinde mesaj geldi. Ancak hemen yatması gereken 11 TL yatmayınca arayarak kayıt oluşturdum. 20 Haziran\'da aldığım mailde özetle kampanyaya katılmadığım yazıyordu. Tekrar arayarak durumu sorduğumda, kampanyaya bu şekilde katılamayacağım, benim kartımın Axess değil Free kart olduğu gibi sözler sarf edildi.


Bu nasıl bir şeydir ki Axess özellikli olmadığı söylenen kredi kartının ön yüzünde Axess Free yazmaktadır? Ve farz edelim öyle bile olsa nasıl oluyor ki sisteminize kayıtlı telefonumla kayıt talebi gönderdiğimde, Free kartım olduğunu bilen sisteminiz, \"kaydoldunuz\" şeklinde mesaj gönderiyor? Ayrıca tüm bu olaylardan sonra hata bende gibi, kartı kapatın diyorum, bir özür bile dilemeden kapatılıyor kartım?

Sedat 210 Okunma

Cevaplar

  • Sedat28 Haziran 2016

    Konuyla ilgili hiçbir ciddiyet olmadığı gibi, bir de "Axess ve Free ayrı kart çeşitleri olup başvuruları ayrı ayrı değerlendirilmektedir. " diye mail atılıyor! Arkadaş bir Allah'ın kulu bana mantıklı bir açıklama yapsın, bu kart Axess özellikli bir kart değilse neden kartın üstünde Axess yazar? Milletin aklıyla dalga mı geçiyorsunuz? Alın puanınızda kartınızda sizin olsun, yazdığım şikayeti bir kez adam gibi okuyan problem neymiş anlar, işinize geldiği gibi cevap verip insanları salak yerine koymayın, bir de dalga geçer gibi geri dönüş yapıyorsunuz, onu da yüreklice arayarak değil, mail atarak kaçak oynuyosunuz! Yazık size be.

  • Akbank Temsilcisi21 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön