23 Şubat 2013 #1650806

Akbank Fishcard'ın Yıllık Üyelik Ücretin İptalini Talep Ediyorum!

Hamili olduğum 43*******31 nolu kredi kartıma 2013 yılı Ocak ayına ait Hesap Bildirim Cetvelinde 75.00TL Kredi kartı yıllık üyelik ücreti yansıdığını e-posta yoluyla gelen hesap özetiyle öğrenmiş bulunuyorum.


Hesap Bildirim Cetveli ile kesilen yıllık üyelik ücreti, 4822 sayılı yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Yasanın 6. Maddesinde düzenlenen " Sözleşmelerdeki Haksız Şartlar" hükmü ve ilgili yasal düzenlemelere aykırıdır. Yukarıda saydığım nedenlerle 2013 yılı Ocak ayına ait Hesap Bildirim Cetvelinde yer alan yıllık üyelik ücretine itiraz ediyor ve talep edilen ve kesilen 75.00 TL kredi kart yıllık üyelik ücretinin iptalini talep ediyorum.

Mehmet 713 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi23 Şubat 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön