29 Mart 2013 #1712957

Akbank Firmanın Bankaya Vermiş Olduğu Senedin Protesto Edilmesi!

Özel bir firmadan almış olduğum hizmet karşılığı vermiş olduğum senetleri firma tahsilat için Lüleburgaz/Kırklareli Akbank şubesine vermiş.Ödemeyi sürekli olarak banka aracılığı ile yapmaktaydım. Senetler her ayın 26sı tarihli. Geçen ay 28.02.2013 tarihinde saat 16:30 da şubeye giderek ödememi yaptım ve senedi aldım.


Bugün yani 28.03.2013 tarihinden yine saat 16:30 da bankada olduğum halde 10 dk sıra bekledikten sonra gişede ödeme yapacağımı söylediğimde senedin notere gönderildiği, sisteme girildiğinden dolayı yapabilecekleri bir şeyin olmadığı 350 TL olan anaparanın 90 lira masrafıyla ödeyebileceğimi söylediler. Mesai bitmeden protesto yapılması doğrumu dur?

Cihan 542 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi29 Mart 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön