17 Nisan 2015

Akbank Firmaların Satış Esnasında Taksit Talep Edilmesine Rağmen Taksit İşlemi Yapmaması

N11 isimli şirketten 1124 tl bir adet nikon marka fotoğraf makinası aldım. Bu fotoğraf makinasını Akbank'a ait axcess kredi kartı ile 4 taksit ile almama rağmen bankanın hesap bilgilerinde tek çekim olduğunu görünce önce N11 şirketine başvurdum, ancak şirketin sorunun banka ile halledilmesi gerektiğini belirtti.


Daha sonra aynı konuyu bankaya iletmeme rağmen bu seferde banka sorunu N11 isimli şirket ile halletmemi söylediler. Bugün itibariyle almış olduğum mail ile de sorunun bankayı ilgilendirdiğini beyan edilip sorunum her iki şirket tarafından da halledilmemiştir.

Hasan 425 Okunma

Cevaplar

  • Hasan23 Nisan 2015

    yaklaşık 5 gün olmasına ragnen banka tarafından konu ile ilgili dönüş yapılmadı. Merak ediyorum kredikarti veya kredi talebimiz olsa bu kadar hızlı olurlaymiydi.

  • Akbank Temsilcisi20 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 16.04.2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

  • Hasan20 Nisan 2015

    Matbu cevap verilmiştir. Kesinlikle sorunun çözümüne yönelik değildir. İlgili birime aktarılmış oradan gelen cevap yine aynı olacaktır. Ben kaç yıllık bu bankanın kullanıcısıyım. Bankadan beklenecek tavır resen istenen taksiti gerçekleştirmesi idi. Kesinlikle kullandığım kartlarımı kapatacağım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön