26 Nisan 2013 #1764483

Akbank Fek Ücreti!

Ben Akbank'ın 59***39 numaralı müşterisiyim. 2006 yılında Mersin Mezitli şubesinden Konut Kredisi kullandım. Taksitlerimi hiç aksatmadan 7 yıl boyunca ödedim. En son taksitimi de 20.04.2013 tarihinde ödeyerek bitirdim. Tabi bu sırada evime Banka tarafından ipotek yaptırıldı. Daha sonra şube ile görüştüğüm de benden İpoteğin kaldırılması için 270 TL. daha ödeme yaparsam İpoteğin kaldırılması yazısını verileceği tarafıma söylendi.


Kendilerine bu konu ile ilgili gerek tüketici Heyetleri gerekse Mahkemeler tarafında müşteri lehine kararlar verildiğini söylememe rağmen kimse benimle ilgilenmedi. Zaten İpoteği yapan bankanın kendisi o zaman ipoteği de kaldıracak olan yine bankadır.

Ali 97 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi26 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön