02 Nisan 2013 #1721321

Akbank Fek Ücreti!

2011 yılında Akbank-Mamak Şubesinden 90. 000 TL k. kredisi çektim. Bu krediyi 2013 yılı Şubat ayında kapattım. Sorumluluklarını yerine getiren bir müşteri ve haklı olarak tapumdaki ipoteğin kaldırılması için 320 TL fek ücretini hesaba yatırmam istendi. İtiraz ettiğimde Genel Müdürlüğe başvurmam söylendi, müşteri hizmetlerini aradığımda Akbank'ın ınternet sitesindeki iletişim kısmından ulaşmam gerektiği söylendi, ordan yazdım ancak tenezzül edilip tarafıma dönülmedi, hesap hareketlerime baktığımda fek ücreti masrafı ve tapu harcı adı altında bu paranın hesabımdan kesildiğini gördüm. Şimdi soruyorum ben düz bir beyaz kağıda Şubece ipoteğin kalktığının yazılması çok mu zordur?

Savaş 93 Okunma

Cevaplar

  • Savaş03 Nisan 2013

    Bekliyelim değerlendirmeyi bakalım.Ama daha önceki cevaplara bakınca herkese aynı şey yazılmış, kopyala-yapıştır. Bu mudur müşteriye verilen değer.

  • Akbank Temsilcisi03 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön