27 Mart 2013 #1709240

Akbank Fatura Talimatı!

Akbank'ta otomatik ödeme talimatım olduğu için faturalarıma hiç bakmam, ne gelirse hesaptan çekilir, zaten sistemin amacı da budur, banka bu hizmette faturalarımı benim yerime takip etmektedir ama Akbank sadece faturanın ödeme kısmı ile ilgilenip bakiye yetersiz kaldığında fatura ödenmedi ise bana "Bakiye yetersizliği sebebi ile ödenmeyecek fatura" şeklinde başka her bankada olan basit bir hatırlatmayı yapmıyor.


Bu sebeple faturalar nasılsa ödeniyor diye güvenip bakmadığım ve iki ay ödemesi geciken faturadan elektriğim kesildiğinde haberim oluyor. Günümüz teknolojisinde geldiğimiz nokta bu mudur? Bu durum çözülmezse yatan maaşı yattığı gibi eski bankama taşıyacağım, tüm hesaplarım gibi.

Hasan 72 Okunma

Cevaplar

  • Hasan16 Nisan 2013

    henüz sistemde bir değişiklik olmadı halen fatura ödenemediyse bilgi gelmiyor...

  • Akbank Temsilcisi27 Mart 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön