18 Şubat 2013

Akbank Fatura Ödemesi Yapamadım!

11. 02. 2013 tarihinde akbank ınternet bankacılığı üzerinden şaşkı faturalarının ödemelerini yaptım fakat banka hesaptan parayı çekmesinine rağmen 16. 02. 2013 tarihi itibariyle hala şaşkı kurumuna aktarmamıştır. Dolayısıyla borçlar hala sistemden düşmemiştir. Şaşkı konuyla ilgili olarak akbankla mailleştiklerini , akbankin sorunun kendi data hatlarından kaynaklandığı kabul etmelerine rahmen sonuç yok .


Müşteri hizmetleri konuyla ilgili olarak hep aynı şeyi söylemektedir . Yeter ama artık kaç gün geçti Akbankin müşteri memnuniyet anlayışı bu mudur yani çözüm istiyorum artık sisteminizde sorun varsa parayı aktaramıyorsanız hesabıma geri yatırılsın bende gidip başka bir yerde ödemesini yapayım.

Fatih 51 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi18 Şubat 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön