19 Eylül 2013 #2020537

Akbank Expertizini Yaptığı Dairenin Kusurlu Çıkması!

20. 10. 2010 tarihinde Êxpertizini Akbank AŞ. nin yaptığı konut için Akbank AŞ. Den 40 bin TL kredi çektim ve daireyi satın aldım. Daire aldığım günden beri sorunlu. Rogar bağlantı sorunu nedeniyle sürekli tıkanıyor ve dairenin içerisine atık su veriyor. Duvarlar kabarıyor ve ev oturulmaz halde.


Kendi imkanlarımca bir kaç tadilat yaptırdım. Daha sonra Akbank bünyesindeki AK sigorta şirketi tarafından 3 defa zararım tanzim edildi. Kayıtlarda var. Dairede kimse oturmak istemiyor, daire ayıplı olarak anılıyor. Kredimi ödemekte zorlanıyorum. Daire üzerinde rehini bulunan Akbank bu daire için nasıl olumlu Expertiz raporu verdi? Değeri düşen ve oturulmaz olan dairenin akıbeti ne olacak?

İbrahim 282 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi19 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön