13 Mayıs 2013 #1795095

Akbank Expertiz Ücreti İadesi İstiyorum!

26/04/2013 tarihinde konut kredisi kullanmak için Akbank kredi expers ordu şubesine baş vurduk. Expertis ücreti için bizden 630 tl para alındı. Ancak exper firması elemanı lakayt bir çalışmayla eve değerinden çok düşük bir bedel biçti. Hatta çalışmaya kız arkadaşıyla ağzında sakızla çalışma yaptı diyebilirim.


Emsal olarak karşı daireyi göstermiş fakat karşı dairenin camları dahi kırık içinde güvercinler yuva yapmış. yapılan expertis calışmasının güvenilirliğine inanmamaktayım ve ödediğim bedelin ne kadarı expertis firmasına aktarılmıştır, ne kadarı bankaya kalmıştır. Bankaya kalan meblağ için banka ne hizmet vermiştir. Paramın geri ödenmesini talep ediyorum.

Ömer 278 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön