05 Şubat 2014 #2277137

Akbank Erken Kapatılan Krediye Ait Hayat Poliçesi Tutarını İade Etmiyor!

Akbank A.Ş.'den 14.06.2013 tarihinde kullandığım kredinin erken kapatılması nedeniyle kredinin kullandırılması anında tarafımdan peşin olarak tahsil edilen hayat poliçesinin kalan tutarının geri iadesi ile ilgili Üçyol ve Girne Caddesi şubelerinden yapmış olduğum yazılı başvuruya rağmen bu tarihe kadar herhangi bir ödeme yapılmamıştır.


Girne Caddesi şubesinde bireysel masasında görevli B**** hanım (kendisine ilgisi nedeniyle teşekkür ediyorum) dilekçemi ilgili birimlere defaten gönderse de sonuç alınamamıştır. Bahse konu hususun Akbank ve Akbank'ın çalışmakta olduğu sigorta şirketinin ilgisizliğinden kaynaklandığını değerlendirmekteyim. Gerekli işlemin ivedilikle yapılmasını rica ederim.

Ömer 89 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi05 Şubat 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön