13 Mayıs 2013 #1794973

Akbank Erişim Sorunu!

4442525 numaralı hattı yaklaşık 2 saat aramama rağmen müşteri temsilcisine bağlanamıyorum. sürekli bir yerlere yönlendiriliyorsunuz. Tesadüfen ulaştığınız müşteri temsilcisi ile ilgili bölüme aktarıyorum diyerek işleminizi yapmıyor.


Yaklaşık 15 yıldız tek banka tek kredi kartı kullanmayı tercih etmiştim. Ancak, ulaşılamayan müşteri temsilcisi yüzünden Akbank ile tüm kredi, kredi kartı, vadeli ve vadesiz hesaplarımı sonlandırma kararı aldım.


Bir müşteri kaybı Akbank için önemli değildir. Ama ben yine de bireysel tercihimi, tepkimi göstereceğim. Şikayet yazıp ta beni aramalarını beklemiyorum. Benzer şikayetler defalarca yapılmıştır. Şikayetvar sitesinde en fazla şikayet alan 2. Banka Akbank.

Saffet 504 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön