06 Ocak 2015

Akbank Emekli Maaşına 200 TL Chip Para Kampanyası.

Akbank emekli maaşına 200 TL chip para kampanyasında 2 (iki) adet emekli maaşımı 2014 Ocak ayında Akbank'a aktardım. İlk maaşın yatmasından itibaren 6 ayda bir 50 TL taksitler halinde (reklamlarında belirtmiyorlar) iki maaş için de ayrı ayrı 200 TL yatırılacağı söylendi. İlk maaş yattıktan birkaç ay sonra hiçbir ödeme yapılmayınca bankaya başvurduk ve 50 TL banka kartına yüklendi fakat diğer maaş için herhangi bir ödeme yapılmadı. İkinci taksit döneminde de yalnızca 50 TL ödeme yapıldı.

Başından beri her türlü yolla durumu belirtmeye çalıştım fakat her defasında verdikleri cevap "hesabınıza chip para ödemesi yapılmıştır" oldu.

F. 359 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi06 Ocak 2015

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön