03 Nisan 2013 #1712635

Akbank Ekspertiz Ücretinin İadesini İstiyorum!

Konut satın almak için konut kredisi kullanmak üzere, Abidinpaşa Şubenize Müracaatta bulundum ve 630 TL. Eksper ücreti yatırdım. Ancak eksper firmasının hiç alakası olmayan bir fiyat tespit ettiğinden krediyi kullanamadım. (Eksper Değeri: 65. 000 TL. Bu da bankanız için bir kayıptır. )
Bunun üzerine, H**** Bankası A. Paşa şubesine müracaatta bulundum ve eksper firmasının belirlediği 90. 000 TL. üzerinden 67. 500 TL. konut kredisi kullandım. Bankanız Şubesine eksper ücreti olarak yatırdığım 630 TL. nin iadesi hususunda mağduriyetimin göz önünde bulundurulmasını ve gereğinin yapılmasını istiyorum.

Gülşen 118 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi03 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön