01 Nisan 2013 #1715514

Akbank Eksik Bilgilendirme Sonucu Mağdur Oldum!

2317***6 numaralı Akbank müşterisiyim.20.02.2013 tarihinde Tekirdağ/Çorlu Bulvar Şubesinden 120 ay-105.000 liralık konut kredisi kullandım.İşlemler sırasında banka personelinden erken ödeme konusunda bilgi talep ettim.o da kredimi 120 aydan daha önce kapatmam durumunda tarafıma kalan miktarın % 2'si oranında "erken ödeme faizi" yansıtılacağı bilgisini verdi.


Ancak herhangi bir taksidin gününden önce ödenmesi durumunda da bu kesintinin yapılacağı bilgisini vermedi.kredi sözleşmenin bir örneği de tarafıma verilmedi.15 martta kredimin 20 mart tarihli ilk taksidini internet şubesinden ödedim ve hesabımdan 26 TL erken ödeme faizi kesildi. iadesini talep ettim ancak olumsuz yanıt aldım.

İlker 57 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi01 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön