14 Şubat 2014 #2293784

Akbank Ek Kart Aidatı ve Keyfi Uygulamalar

Adı geçen bankanın maaş müşterisi iken 1 asil 3 tane ek kart alındı anlaşma bitince kullanmaya devam ettim. Geçen yılda hem asil hem de ek kartlarıma kart ücreti yansıdı. İtirazım üzerine gelen ayda iade edildi. Bu yıl da asil ve ek kartlarıma kart ücreti yansıtıldı yine bankaya müracaatımda asil karta yansıyan ücretin tamamını ek kartlara yansıyan ücretlerin ise yarısını iade edebileceklerini, sadece 1 ek kart olsaydı ücretin tamamını iade edeceklerini söylediler.


Her sene farklı kurallar icat eden adı geçen bankaya müşterisine haber vermeden keyfi uygulama yapan bankayla tekrar çalışmak istemiyorum.

Atilla 66 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi14 Şubat 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön