11 Temmuz 2013

Akbank Düzenli Olarak Habersiz Yansıtılan Borçlar!

06.07.2013 tarihinde Axess kredi kartıma "Üyelik Ücreti" adı altında yansıtılan 85 TL borç nedeniyle Akbank'tan şikayetçiyim. Bu durumu farkettiğimde geçmişe dönük yaptığım incelemede 06/07/2012 tarihinde de "Üyelik Bedeli" olarak 65 TL alındığını gördüm.


Uzun süre maaş müşterisi olduğum ve şu an olmamama rağmen birikimlerini bankanızda tuttuğum ve tüm işlemlerimi bankanız üzerinden gerçekleştirdiğim halde bu ücretlerin alınmasını kınıyorum ve üyelik ücreti, hesap işletim ücreti gibi benden alınan ücretlerin en kısa sürede iadesini talep ediyor ve bir daha alınmamasını istiyorum. Aksi halde bankanız ile ilişkimi kesip yasal yollardan hakkımı arayacağımı tarafınıza arz ederim.

Metin 74 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi24 Temmuz 2013

    Müşterimizin talebi tekrar değerlendirmeye alınmış olup gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

  • Metin24 Temmuz 2013

    Şikayetimden sonra 06/07/2013 tarihinde Axess kredi kartıma "Üyelik Ücreti" adı altında yansıtılan 85 TL borcun geri ödenmesi yapıldı, teşekkür ederim. Fakat 06/07/2012 tarihinde de "Üyelik Bedeli" olarak 65 TL alındığını belirttim, bu iki ücret de aynı kategoride olduğu halde neden bir tanesi geri ödenip diğeri hakkında bir işlem yapılmadı? 06/07/2012 tarihinde alınan 65 TL "Üyelik Bedeli" ücretinin de hesabıma iadesini talep ediyorum.

  • Akbank Temsilcisi11 Temmuz 2013

    Değerli müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değelendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön