03 Mayıs 2013 #1776886

Akbank Düzeltildiği ve Benimle İletişime Geçildiği Söylendiği Halde Böyle Bir Şey Asla Olmadı!

Akbank gibi büyük bir şirketin bu kadar talihsiz bir şekilde daha önceden de belirttiğim gibi haksız yere benden haberim olmadan sms şubesi kesintisi yansıtılıyormuş. bununla ilgili şikayet yazdığım halde hiçbir geri dönüş sağlanmadı ayrıca geri dönüş sağlandığı hakkında bilgilendirme yapılıyor eski şikayetimin altına herkese gönderdikleri otomatik mesajlar maalesef müşteri sıkıntıları açısından hiçbir çözüm üretmemekle beraber daha da sinir bozucu.


Sorunum biran önce çözülerek bana acilen geri dönüş yapılmasını aksi takdirde bütün birikim hesabımla beraber bireysel emeklilik sisteminizden de ayrılacağım bu gibi küçük sorunlar fazlasıyla güven sarsıcı.

Zeynep 53 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön