21 Temmuz 2017 #8928725

Akbank Döviz Ekstre Talebimi Yerine Getirmiyor

Yurt dışında çalışıyorum. İnternet haricinde iletişim kanalım yok. İnternet şubesinde sağ olsunlar canlı görüşme diye bir uygulama yapmışlar. Orada müşteri yetkilileri sözüm ona yardımcı oluyorlar. Müşteri Yetkilisi değil, müşteri "yetkisizi" demek daha doğru olur. Zira hiçbir şey yapma yetkileri yok, ancak müşterinin tabiri caizse gazını almaya yarıyorlar. İşlemi yapamıyorum diyorum, internet sayfasından bilgi alabilirsiniz diyorlar. Bir hizmet sunuyorsunuz, ya tam sunun, ya da sunmayın o hizmeti.


Kredi kartıma USD ekstre talep ediyorum. Daha önceden EUR talep etmişsiniz, USD talep edemezsiniz diyorlar. Ben ne istersem onu tercih edebilmeliyim. Bugün USD, yarın TL, öbür gün İsviçre Frankı, vs. beni nasıl bir şeylere zorunlu tutarsınız. Ben yüksek kur dönüşümü ücretleri, komisyonları vs. ödemeye mecbur muyum? Değerli Akbank yetkilileri, inanın bankanızla tüm bağımı koparmak üzereyim.

Cenk 335 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi24 Temmuz 2017

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön