05 Nisan 2013 #1725811

Akbank Dosyamı Bulamıyor!

Manisa Akbank Şubesinden 2006 yılında çekmiş olduğum kredinin ve daha sonrasında yapmış olduğum güncellemede alınmış olan masraflarına itirazım olduğu için kanuni haklarımı kullanmak ve tüketici haklarına başvurmak amaçlı dosyamı istedim. Önce dosyanın ana merkezde olduğunu söylediler beni merkezlerine yönlendirdiler.


Oradakiler dosyanın Manisadaki bankalarında olduğunu söylediler. Tekrar Manisa merkez akbank şubesine başvurdum biz dosyayı bulup size haber vereceğiz dediler 2, 5 ay oldu ilk başvurduğumdan bu yana hala dosyamı bulup vermediler. Bu konuda Akbank gibi büyük bir kurumun en kısa zamanda gereken işlemleri yapıp sorunuma çözüm getirmesini rica ediyorum.

Yücel 28 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi05 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön