20 Şubat 2013

Akbank Dosya Masrafını İade Etmiyor!

Diyarbakır da görev yapan bir memurum,Akbank burada maaş bankamız olduğu için 2011 yılında 10000 tl ihtiyaç kredisi çektim.Kredimle beraber dosya ve diğer masraflar olarak tarafımdan kesilen ücretlerin iade edilmesini ayrıca maaş müşterisi iken kesilmeyen ama ihaleyi kazanan başka bir bankaya geçince sürekli kesilen kart kullanım ve diğer ücret kesintilerinin de tarafıma iade edilmesini talep ediyorum.


Akbank ın ınternet bankacılığı başta olmak üzere diğer hizmetlerini şu an ki maaş bankamızın hizmetlerinden daha kolay ve kapsamlı bulduğumdan mi hesabımı kapatmayarak halen zevkle kullanmaktayım ama bu ücretlerin iadesi yapılmadığı taktirde kesinlikle hesabımı kapatacağım.

Gökhan 40 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi20 Şubat 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön