29 Nisan 2016

Akbank Dosya Masrafı ve İptal Edilmeyen Sigorta!

Eylül ayında 6 bin TL kredi çektim benden dosya masrafı ve sigorta adı altında 400 küsur TL kesildi. Sigorta istemediği mi söyledim mecbur olduğumu bir ay sonra gelip sigortayı iptal edebileceği mi söyledi bankacı. (Avivasa) Daha sonra bir ay dolunca gidip iptal ettirdim, yalnız bankacı bana iptal ettiğini söyledi ama iptal etmemiş! Bana tam 5 ay sonra mesaj geldi Avivasa'dan taksitleriniz ödenmiyor diye! Çok şaşırdım üstelik kredimi önce ki ay kapattım.

Tüketici Hakları'na başvurmak için bankadan kağıt istediğimde biz sizden dosya masrafı 13₺ TL aldık dediler resmen usulsüzlük. Akbank yüzünden üstelik bir de Avivasa Emeklilik borcu çıktı şikayetçiyim!

Ercan 242 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi29 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön