11 Şubat 2014 #2288297

Akbank Dönüş Yapmıyor!

Garanti Bankası hesabımdan, Akbank firmasına ait kredi kartı borcumu öderken maalesef bir numarayı yanlış yazdığım için başkasına ait Akbank kredi kartını ödemişim. Garanti tarafından EFT İPTAL işlemi dilekçesi yazıldı, ilgili birime ulaştı. 27.01'da yapılan hata 31.01.2014'te bildirilmesine rağmen 11.02 tarihine kadar çözülemedi. Çözüleceği de yok sanırım.


Her gün arıyorum her gün aynı cevap döneceğim ama dönen yok. Umarım sizin aracılığınızla dönerler. Bu kadar basit bir olay nasıl olur da bu kadar zamanda çözülemez anlamıyorum. İlk defa yanlış EFT işlemi ile karşılaşmışlar gibi çözümü bilmiyorlarmış gibi davranıyorlar.

Esin 91 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi11 Şubat 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön