13 Aralık 2014

Akbank Donuk Hesablarımla İlgili Hesap İşletim Ücreti Alınması

Akbak, 46****7 no.lu müşteri numarasına sahip müşterisiyim Ortaköy şubesindeki maaş hesabımdan 12 yıldır kullanmadığım bir türlüde kapatamadığım kanlıca ve Sultanbeyli şubelerindeki hesaplarımla ilgili hesapta para gördükçe hesap işletim ücreti adı altında para kesilmektedir, donuk olan bu hesaplar kullanılmadığına göre niye para kesilir anlamış değilim.


Gerekli olduğu söylenen dilekçe, talimat gibi istenen tüm girişimlerde bulunduğum halde bir sonuç çıkmamıştır ve kesilen paraların iadesi yapılamamıştır. Netice olarak donuk hesaplara dikkat Akbank bir boşluk bulup para kesim mantığında çalışan bir kurum olmaya emin adımlarla ilerliyor.

Gökhan 289 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi14 Aralık 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön