08 Mart 2016

Akbank Direkt Kredi İle Mağdur Oldum

Akbank Direkt Mobil girişi sırasında elim direkt kredi başvurusu linkine dokunmuş, mobil giriş yaptığımı sanarak kimlik numaramı ve telefon numaramı girdiğimdeyse hiçbir şifre, onay istemeden kredi başvurumun onaylandığı mesajını aldım. Hatamı fark ettiğimde derhal iptali için müşteri hizmetlerini aradım. Ancak iptali için şubeye gitmem gerektiği söylendi. Başvurusunun dalgınlıkla yapılmasına sebep olabilecek bir arayüzle ve hiçbir uyarı çıkmadan yapılabilmesine rağmen iptalinin telefonla yapılamamasını iyi niyetli bulmuyorum. Müşteri bu şekilde mağdur ediliyor. Kredi başvurumun iptalini talep ediyorum.

Burcu 1.211 Okunma

Cevaplar

  • Burcu'nun Teşekkür Mesajı16 Mart 2016

    Şikayetimi yazdıktan sonra kendi şubemle telefonda görüştüm, kredi onaylanmamış, hesabıma yatmamış olduğu için herhangi bir işlem yapmama gerek olmadığı söylendi. Bir hafta sonra da Şikayet Var üzerinden yaptığım şikayete cevaben genel müdürlükten arayıp şubemle görüştüklerini, şikayetimin devam edip etmediğini sordular. Olumlu sonuca ve ilgili yaklaşımlarına rağmen sürecin tedirgin edici olduğunu belirtmek isterim. Teşekkürler yine de.

  • Akbank Temsilcisi08 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön