15 Mayıs 2014
Yorum Yap
#2451212

Akbank Direk İnternet Kullanımı Kampanya Puanını Yatırmıyor!

Akbank direk internet kullananlara yönelik bir kampanya sonucu 50 TL yükleme yapacağını bildirmesi üzerine ilgili sayfaya giriş yaparak kullanmaya başladım. Ancak tarafıma hiçbir yükleme yapılmadı.


Konuyla ilgili defalarca sorgulama ve mail atmama rağmen tarafıma sadece 'şikayetiniz hala incelemektedir' maili gönderildi. Şikayetim üzerinden ise 10 gün geçti. Eğer bana yükleme yapılmayacaksa kimlere yapıldığını öğrenmek en tabi kanuni hakkım, doğal olarak bilgilendirme istiyorum ancak sanırım insanları yanılttıkları için hiçbir bilgilendirme yapılmamakta, bu durumda Akbank ile ilgili tüm bağlantımı koparmakla beraber sessiz kalmayacak ve yasal yollara başvuracağımı bildirmek isterim.

Hurkan 200 Okunma

Cevaplar

  • Hurkan06 Haziran 2014

    tatmin edici değil

  • Akbank Temsilcisi16 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler