19 Aralık 2014

Akbank Desteğin Yanlış Yönlendirmesi

Axess kredi kartıma tanınan 7.000 TL extra limit 3 kez asgari tutar altında ödeme yaptığım için iptal edilmişti. Kartımın son ekstresine ait borcun tamamının ödenmesi durumunda kartımın nakit avansa ve limit artışına açılacağı belirtildi. Toplam 12.000 TL ödeme yaparak tüm borcumu kapatmama rağmen extra limit hala aktif olmadı. Ekte Akbank tarafından gönderilen maili bulabilirsiniz. Kartımın limiti artmayacaksa neden bana bu şekilde bilgilendirme yapıldı? Neden doğru şekilde yönlendirme olmadı?

Öncü 955 Okunma

Cevaplar

  • Öncü25 Aralık 2014

    MÜŞTERİ LİMİTİM 14.000 TL, EXTRA LİMİTİM 7.000 TL TOPLAM 21.000 TL LİMİTİM VARDI. EKSTRA LİMİTİM İPTAL EDİLDİ VE SON EKSTREMİN TÜMÜNÜN ÖDENMESİ DURUMUNDA KARTIMIN TEKRAR LİMİT ARTIŞINA AÇILACAĞI SÖYLENDİ. ÖDEME YAPMAMA RAĞMEN EXTRA LİMİTİM AÇILMADI VE KREDİ ÖDEMEMDE GECİKME OLDUĞU SÖYLENDİ. GECİKMEDEKİ KREDİ BORCUMU DA ÖDEDİM ANCAK HALA KREDİ KARTIMDA SADECE MÜŞTERİ LİMİTİMİ KULLANABİLİYORUM. EXTRA LİMİTİM OLAN 7.000 TL KULLANILABİLRİ DEĞİL. NE ZAMAN AKTİF OLACAK AKTİF OLMASI İÇİN NE YAPMAM LAZIM?

  • Akbank Temsilcisi19 Aralık 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön