30 Nisan 2013 #1770226

Akbank Dekont Vermeme- Tavır Problemi!

Bugün 14:45 sıralarında Akbank valide çeşme şubesine çocuğumun önceki okul aidatlarının dekontlarını almak için başvurdum. Müşteri yoğunluğu olmadığı halde dekontların verilmeyeceğini, çok zaman aldığı gibi müşteri memnuniyetinden, müşteriye nasıl davranılacağından uzak ifadeler kullanılmıştır.


Yeni ameliyat olduğumu söylediğim halde yardımcı olunmamıştır. Dekont verilmesi bu kadar zor mu ? Şube personelinizin ve yöneticilerinin tekrar eğitilmesi için aksiyon alınması gerektiğini düşünüyorum. Lütfen artık acil önlem alın zira o şubede her daim sorun yaşıyoruz.

Nermin 35 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi30 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön