16 Şubat 2013

Akbank Daha Yakına Şube İstiyoruz!

Çevlik Tatil Köyünde maaş müşteriniz olarak bulunmaktayım. yaklaşık 50 kişi maaş müşteriniz bu köyde. köye en yakın ATM 8 km uzaktaki SAMANDAĞ ilçesinde. Bu atm her ayın 15'inde arıza vermektedir.bu ATM ile ilgili 444 25 25' arıza bildirimimiz kayıtlı bulunmaktadır.

Samandağ ilçesinde 6 tane bankanın şubesi bulunmaktadır sadece Akbank ın şubesi yoktur. ATM arıza yaptığı günler hizmet alamıyoruz. en yakın Akbank şubesi 30 km uzaklıkta HATAY il merkezinde bulunmaktadır. Daha verimli ve sürekli ve yakınımızda hizmet alabilmemiz amacıyla Samandağ ilçesine de bir Akbank şubesi kurulmasını istiyoruz.

Brigada 42 Okunma

Cevaplar

  • Brigada19 Ağustos 2015

    Aradan iki yıl geçmesine rağmen sorunlar hala devam etmektedir. En kısa sürede bilgi vereceğinizi söylemiştiniz. Bumu sizin müşteri memnuniyetinden anlayışınız.

  • Akbank Temsilcisi17 Şubat 2013

    Değerli müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değelendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön