18 Ocak
Yorum Yap
#10034796

Akbank 'da Adaletsiz İşlem!

18/01/2018 saat 14:40 ta. Sarıyer İstinye Carrefour SA Akbank şubenize müşteri ilişkileri sıra numarası aldım fakat çalışanınız D** hanım hem yemeğinden geç geliyor hem de sıraya göre hareket etmiyor!


Benden sonra gelen müşterinin işlemlerini alıyor saat 14:40 ta geldiğim Akbank' ta adaletsiz bir şekilde saatlerce bekledim nasıl bir bankasınız siz! 14:40 ta gelip 16: 10'a kadar bekliyorum bu ne terbiyesizlik! Neden sıra numarası kullanılmıyor, dalga mı geçiyorsunuz? D** hanımdan şikayetçiyim cezası verilmeli, onu bu bankada görmek istemiyorum.

Zeynep 313 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi18 Ocak

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler