01 Nisan 2013

Akbank Çözümsüz Müşteri Hizmetleri!

Kredi kartımın üstündeki folyo kalkmıştı, sonrasında bu sorun kasada ödemelerde sıkıntı yarattı ve yenilenmesini istedim. 5 TL bedel ödemeyi kabul ederek yeni kart talep ettim. Kartın kalitesizliği vs demeden sorun benden kaynaklı deyip bunu kabul ettim. Yeni kart teslim edildi, aktive ettim ancak yeni kart çalışmadı.

5-6 farklı pos cihazında denettim, olmadı. ATM de de çalışmamakta. Müşteri hizmetlerini aradım, çalışmayan yeni karta rağmen tekrar 5 TL ödeyerek kart basım parası vermemi istediler.

Pazartesi bankaya gidip sorunu çözdürmeye çalışacağım, ancak müşterinin sorunlarını çözmekle yükümlü sorumlu kişiler neden yardımcı olmuyor. En azından şikayet kaydı açıp takibini yapabilirlerdi.

Muammer 36 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi01 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön