17 Nisan
Yorum Yap
#11856165

Akbank Cimrilikleri!

Sabancı topluluğuna dahil olan önceki iş yerimde (kayıtlarda 2017 yılına bakabilirsiniz eğer günü kurtarmaya çalışmıyorsanız) 3 adet kredi kartı başvurum da onaylandı ancak elime teslim edilemedi.


Maalesef yeni iş yerim de sizinle çalışıyormuş ve onaylanan kredi kartım 1 aydır sokaklarda kimlerin elinde geziyor bilemiyorum. Tabii ki başkasının malı olunca çok da önemli değil Akbank için.


Aktif Dağıtım ile çalışmaya devam edin ucuza gelsin müşteri memnuniyeti mutlaka. Eğer dağıtımdan yeteri kadar tasarruf yaptıysanız o zaman siz söyleyin kredi kartımı nereden alabilirim? (bakın size teşvik vereyim; 15 yıllık kart aidatını da peşin ödeyeceğim vallahi).

Onur Onur 230 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Onur17 Nisan

    Bakın fazladan para vereceğim (15 yıllık kart aidatı) diyorum, hani sizin en sevdiğiniz var ya; "para". Bence acele edin vadeliye falan koyarsınız hemen.

  • Akbank Temsilcisi17 Nisan

    Değerli Müşterimiz, Bildiriminiz değerlendirmeye alınmış olup, sonucu hakkında bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet üzerinden bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan “Bize Ulaşın” formunu kullanabilirsiniz. Saygılarımızla Akbank

Ziyaretçi Yorumları