16 Şubat 2016
Yorum Yap
#4902060

Akbank Chip Paralar Yüklenmedi

Axess kredi kartım ve Neo banka kartımla yılbaşı ve sömestre chip para kampanyalarına katıldım. Ancak her iki kampanyada da gerekli alışverişleri yapmama rağmen vaat edilen hediye chip paralar kartlarıma yüklenmemiştir. Akbank iletişim formuna yazdığım başvurularda ise tarafıma herhangi bir dönüş yapılmamıştır.

Levent 81 Okunma

Cevaplar

  • Levent16 Şubat 2016

    Yarıyıl kampanyasından kazandığım chip paraların yükleneceği tarafıma iletilmiştir. Ancak yeni yıl kampanyası ile ilgili herhangi bir dönüş yapılmamıştır. Yapılması halinde burada paylaşacağımı bilmenizi isterim.

  • Akbank Temsilcisi16 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler