09 Nisan 2013 #1732594

Akbank Çektiğim Nakit Krediyi Hemen Vermedi Hesap İşletim Ücreti Aldı!

Kredi kartından çektiğim yüksek faizli nakit krediyi hemen vermeyip hesaba aktarıyor.Sonrasında da günlük 1000. TL. çekim limitinden dolayı paramı ancak üç günde çekebildim.Son kalan 1000 TL.yi çekmeye gittiğimde ise hesaptan 50 TL. hesap işlem ücreti aldığını gördüm.Zaten yüksek faizle ve işlem ücretiyle nakiti çekmişim hiç kullanmadığım hesaba zorla parayı yatırıp sonra da işlem ücreti nedir? Hesabınızı istemiyorum kullanmıyorum aldığınız ücreti iade edin.Aksi durumda hakkımı yasal olarak arayacağımı bildiririm.

Mehmet 18 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet10 Nisan 2013

    Banka tarafından hiç bir çözüm sunulmadı çözüme yönelik bir işlem yapılmadı.Hakkımı yasal yollarla almak üzere işlem başlatacağım.

  • Akbank Temsilcisi09 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön