12 Şubat 2015

Akbank Çek-Senet Sorunu.

Özel bir öğrenci yurdu ile yaptığım sözleşmeyi, yurt reklamlarda ve tanıtımda söylediği hizmeti veremediği için iptal etmek istedim. Noterden 15 günden önce yurdu boşaltacağımızı ve sözleşmenin feshedilerek vadesi gelmemiş 6 adet 700 TL senet'in tarafımıza iadesini istedik.

20.01.2015 tarihinde yurt yöneticisi arayarak senetleri Akbank'a devrettiğini ve bankaya ödemem gerektiğini aksi takdirde icra yoluyla alınacağını bildirdi. Yasalara göre hizmet sözleşmesinden dolayı düzenlenen senetler ciro edilemiyor. BDDK'dan bankacılık izni almış olan bir banka hiçbir hizmet vermeden senet tahsilatı işlemi yapıyor. Bütün uyarılarıma rağmen aynı mektup yine geldi.

Bülent 291 Okunma

Cevaplar

  • Bülent21 Haziran 2015

    yalan yalan yalan. Ak tefeci

  • Akbank Temsilcisi12 Şubat 2015

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön