29 Mart 2013 #1710776

Akbank Çalışanları Hiçbir Şeyin Farkında Değil!

Akbank'a hesap işletim ücreti ödemiyordum çünkü 2 adet otomatik ödeme talimatı vermiştim. Ancak 6 ay önce Akbank hesaplarımı kapattırmak için bankaya gittim. Gişedeki çalışanlar benim mikro müşteri olduğumu söyleyerek (beceremediler) üst katta birisine yönlendirdiler. Üst kattaki adamda beceremedi benim banka kartımı aldı kırdı attı. "Tamam ben hallederim kapatılır" dedi beni gönderdi.


Önce ki günlerde yurt dışından döndüm ve hesap açtırmak istedim ki bana hesabımın olduğunu söylediler ve eklediler, müşteri numaranıza ait 60 TL borç gözükmekte Akbankta hangi hesaba para yatarsa yatsın kesilecek denildi. Bende gülerek tüm hesaplarımı TEB'e yönlendirdim. Akbank ile artık çalışmıyorum.

Cihan 418 Okunma

Cevaplar

  • Cihan29 Mart 2013

    Reklam için haftada 3 kez arayan Akbank, sorunlarımızı bildirdiğimiz halde, müşterilerinin sorunlarını çözmek için 2 haftadır neden aramıyor?

  • Akbank Temsilcisi29 Mart 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön