26 Mart 2013 #1707792

Akbank Çalışanı İşi Yavaşlatıyor!

Akbank Isparta gül şubesinde kredi kartı işlemi yapmak için gittik. sıra aldık ancak banka çalışanları 10 dakikada bir müşteriye bakıyorlar gelen gidenle sohbet, işlem bitmesine rağmen bir türlü numaraya basmamaları, arada gözden kaybolup 5 dakika sonra görünmeleri ve araya kaynatılan işlemlerle.


2 gişe görevlisi 30 dakikada sadece 7 kişi alabildi. Çalışanlara işimiz olduğunuz biraz daha hızlı olmalarını istediğimizde size mi soracağız nasıl çalışacağımızı gibi lakayıt davranışlarda bulundular. Akbankın bir çok şubesinde karşılaştığım durum budur bankacılık saatlerce kuyrukta beklemedir anlayışını yıkmasını bekliyorum Akbanktan.

Ferzende 114 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi26 Mart 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön