07 Mart 2014

Akbank Bu İşte Bir Yanlışlık Var!

Farklı bir bankaya olan borcumdan dolayı tarafınızdan artı para limitim blokelendi. Diğer bankaya olan borcumu kapattım borcu yoktur yazımı alıp avcılar şubeniz vasıtasıyla genel müdürlüğünüze ve kendi şubeme gönderdim. Şubemden gelen yanıt, blokeyi Akbank değil devlet koyuyor ve ödeme yapıldıktan 2 ay sonra bloke kalkıyor oldu.


Ödemeyi yapalı 2 ayı geçti ancak artı para hesabımdaki bloke hala kalkmadı. Buradaki aksaklık kimden kaynaklanıyor? Devletten mi? Akbank'tan mı? Aşağıdaki telefon numaramdan ivedilikle tarafıma geri dönüş sağlamanızı rica ediyorum. Ve lütfen sorunumu çözebilecek bir birim yada yetkili arasın.

Mert 136 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi07 Mart 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön