20 Nisan 2013 #1753847

Akbank Borcu Yoktur Kağıdını Vermiyor!

Antalya / Manavgat Akbank şubesinden çektiğim krediyi fazlasıyla ödedim lakin borcu yoktur kağıdımı istediğimde benden 75 tl istediler ve kredi ödemelerinin gecikmelerini göstererek 450 tl istediler, Lakin benim elime geçen her hangi bir ihtarname olmadı yok, bu parayı benden alamazsınız, durumu daha önce özetlediğimde gidin ve borcu yoktur kağıdınızı alınız dediniz.


Ama Manavgat subenizdeki 2'inci kat sağ taraftaki sarışın amatör bayan bana yardımcı olmadı, bana borcu yoktur kağıdını kendisi kankasıyla imza çakıp vereceklermiş, ama olmadı abi,Benim kağıdım merkezden gelecek faks ile, ben mi öğreteyim size işi ayıp yahu, umursamıyorsunuz insanları.

Osman 44 Okunma

Cevaplar

  • Osman04 Temmuz 2014

    haksızlık yapıyorsunuz

  • Akbank Temsilcisi21 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön